Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas para na pomoście wędkarstwo aktywny odpoczynek Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas biała chmura nad jeziorem Bartężek Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas miejsce jak z bajki Miłomłyn Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas krzak lawendy przy brukowanej drodze Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas drewniany domek dla ptaków nad jeziorem Pensjonat na mazurach Lawendowy Winiec luksusowe pokoje do wynajęcia o nas agroturystyka bociany gniazdo

LAWENDOWY WINIEC – DYSKRETNY MAZURSKI LUKSUS NA KAŻDĄ PORĘ ROKU!

Zapraszamy do Lawendowego Wińca (dawniej Ranczo Winiec), komfortowego, pięciopokojowego domu położonego w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim.

Idealne miejsce na wakacje nad jeziorem

Lawendowy zapach ogrodu, szum jeziora i lasu, poranna filiżanka kawy pita latem na tarasie skąpanym w słońcu, pozwolą nam na najlepszy relaks i wyciszenie.

W otoczeniu nieskażonej przyrody, piękna krajobrazów, ciszy, wśród unikalnych smaków i zapachów Mazur znajdziemy spokój i ukojenie dla naszego ciała i ducha, a Ci zagubieni w życiu może odnajdą tu samych siebie...

Wypoczynek nad jeziorem w ekskluzywnym stylu

Obiekt położony jest nad jeziorem Bartężek będącym dużym i żeglownym akwenem. Dom ma bezpośredni dostęp do własnego pomostu oraz prywatnej, piaszczystej plaży. Utrzymany jest w mazurskim stylu. Łączy naturalną prostotę z nowoczesnymi standardami.

Wyróżnia nas smaczna, domowa kuchnia. Wykorzystujemy lokalne tradycje i smaki.

Zróżnicowane ukształtowanie terenu („toskańskie" pagórki) oraz położenie sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek przez cały rok.
Rowery, kajaki, łódź wiosłowa, sprzęt wędkarski, siatkówka plażowa, a także parking na terenie posesji są zawarte w cenie noclegu.

Miłomłyn stara się otrzymać status uzdrowiska. Obszar ochrony uzdrowiskowej obejmie również Winiec. Ministerstwo Zdrowia uznało, że okolica spełnia warunki środowiskowe, które umożliwią prowadzenie lecznictwa uzdrowiskowego. Zdecydowały o tym cechy klimatu, najczystsze powietrze w Polsce, wielki potencjał przyrodniczy oraz złoża torfu o właściwościach leczniczych.